APARTAMENTY - Na Skale - Duszniki Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Duszniki Zdrój. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 19039
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Apartamenty znajdują się w domu otoczonym pięknym ogrodem, położonym  w cichej i spokojnej okolicy, w Strefie Uzdrowiskowej A.
Do dyspozycji naszych gości są 2 apartamenty: jeden 42 mkw (2 pokoje w tym jeden z wyjściem do ogrodu, TV-Sat, łazienka z prysznicem i wc oraz  w pełni wyposażona kuchnia). Miejsce dla max 5 osób.
Drugi apartament to 130 mkw (parter: salon z wyjściem do ogrodu , TV-Sat; duża, w pełni wyposażona kuchnia; wc. Na piętrze znajdują się 4 pokoje, w tym jeden specjalnie urządzony z myślą o najmłodszych ; duży przedpokój z komputerem i "piłkarzykami"; łazienka z wanną, prysznicem i wc , pomieszczenie z pralką oraz garderoba). Miejsce dla 8 osób.
Ponadto w ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko, grilla, huśtawka dla dzieci , w budynku stół do gry w ping ponga. 

W obu apartamentach obowiązuje zakaz palenia.

Duszniki Zdrój - APARTAMENTY - Na Skale Duszniki Zdrój - APARTAMENTY - Na Skale Duszniki Zdrój - APARTAMENTY - Na Skale

CENNIK

cena maksymalna za cały apartament: dwupokojowy - 150 zł (doba), pięciopokojowy -350 zł (doba). Istnieje możliwość zmiany ceny w zależności od ilości osób.

Pobieramy opłatę klimatyczną według stawki określonej przez Urząd Miasta Duszniki Zdrój.W POBLIU

Miejsce to jest idealną bazą wypadową na wycieczki piesze i rowerowe po malowniczych terenach Kotliny Kłodzkiej,w szczególności w Góry Stołowe ( do Karłowa pod Szczelińcem Wielkim jest 7 km) i Góry Bystrzyckie. W pobliżu wiele pieszych szlaków turystycznych , w tym  między innymi na Jamrozową Polanę , do schroniska Pod Muflonem , na Kozią Halę. Piękne są również trasy w Górach Orlickich po czeskiej stronie granicy, którą przekroczyć można pieszo na dwóch pobliskich przejściach turystycznych.

Zimą okolice Dusznik to raj dla narciarzy, którzy do dyspozycji mają wyciągi narciarskie w Zieleńcu i Podgórzu oraz trasy biegowe wokół Jamrozowej Polany.

Do centrum miasta jak i do Parku Zdrojowego - to odległość zaledwie 300 m.

Serdecznie zapraszam i życzę miłego wypoczynku!

Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj |